Tu smo za Vas

Pravna zaštita

Saradnja sa institucijama

MALOPRODAJNIH OBJEKATA

Članovi Društva imaju maloprodajne objekte prehrambene robe. Ukupan broj svih maloprodajnih objekata tj. lokacija na teritoriji Vojvodine.

ČLANOVA DRUŠTVA

Ukupan broj privrednih subjekata koji su članovi Društva.

UGOVORA SA DOBAVLJAČIMA

Uslovi saradnje između dobavljača i Društva trgovaca Novi Sad se automatski prilikom učlanjenja prenose na članove Društva kroz anekse ugovora. Saradnja između dobavljača i člana Društva nije obavezujućeg karaktera.

Poslednje vesti

Pročitajte naše najnovije vesti ili nas pratite na društvenim mrežama

Budute u toku sa našim aktivnostima, redovno obavešteni o svim važnim događajima i pronađite najnovije informacije važne za vaše uspešno poslovanje.

Pročitajte sve vesti

Naši Partneri

Pored pogodnosti koje se tiču razmene dobara naše udruženje nastupa i kao pravni i kulturni subjekt. Kao udruženje vodimo dijaloge sa ostalim udruženjima, lokalnim institucijama, članovi smo i viših organa te različitim mehanizmima tražimo najbolja rešenja za eventualne poteškoće sa kojima se suočavamo tokom reformacija, i promena koje se dešavaju prilikom trgovinskih poslovanja. Prednost postojanja Udruženja je i prema institucijama obostrano, koje mogu da prepoznaju problematiku trgovinskih formata a i širi spektar delovanja. Tu smo diretktno uključeni dostavljanjem predloga rešenja, analiza, analitika i slično.

Imamo dugogodišnju aktivnu i plodnu saradnju sa Udruženjem trgovaca Subotice.

Udruženje trgovaca Subotice

Međunarodna saradnja sa Udrugom trgovaca Splitsko-dalmatinske županije.

Udruga trgovaca Splitsko-dalmatinske županije

Članovi smo Unije poslodavaca Vojvodine gde predsednik Mlađan Šumić imenovan za člana Upravnog odbora.

Unija poslodavaca Vojvodine

Članovi smo Unije poslodavaca Srbije sa kojima sarađujemo u mnogobrojnim domenima.

Unija poslodavaca Srbije

Članovi smo Privredne komore Vojvodine sektor grupacije za trgovinu.

Privredna komora Vojvodine

Članovi smo Privredne komore Srbije sektor Grupacije trgovaca na veliko i malo robom široke potrošnje.

Privredna komora Srbije

Članovi smo saveta za podršku malim i srednjim preduzećima i preduzetnicima na teritoriji grada Novog Sada.

Grad Novi Sad

Upoznajte naše Saradnike