8:00 - 16:00

Ponedeljak - Petak

021 3014266

Futoška 50, 21000 Novi Sad

office@drustvotrgovacans.org.rs

Produženje lokacije za montažno-demontažne objekte usled teške ekonomske situacije izazvane virusom COVID-19

Na osnovu inicijative koju smo podneli da se zakupcima kioska i baraka na tri godine produže odobrenja za korišćenje lokacija usled teške ekonomske situacije izazvane virusom COVID-19 , Skupština grada Novog Sada je na sednici 02. oktobra 2020. godine donela odluku za ponovno korišćenje iste lokacije na period od tri godine.

Tim povodom uručili smo zahvalnice u skladu sa epidemiološkim merama predstavnicima lokalne samouprave koji su svojim zalaganjem produžili opstanak montažno-demontažnih objekata kvadrature veće od 10,5m2.

Pomoćniku gradonačelnika Vladimiru Stojkoviću zahvanicu je uručio predsednik Društva trgovaca Mlađan Šumić.

U ime gradonačelnika Miloša Vučevića, zahvanicu je primio šef kabineta Žarko Mićin.

 

 

No Comments

Leave a Comment