8:00 - 16:00

Ponedeljak - Petak

021 3014266

Futoška 50, 21000 Novi Sad

office@drustvotrgovacans.org.rs

Usvojen zahtev za izmenu tumačenja Naredbe povodom rada pojedinih privrednih subjekata

a

Vlada Republike Srbije izdala je Saopštenje  na osnovu preporuka kriznog štaba za zaštitu zdravlja stanovništva povodom novih mera izazvanih virusom Covid 19 koje važe od 17. marta do nedelje 21. marta.

Naime, nakon usvajanja mera pojavile su se određene nejasnoće da li i pod kojim uslovima određene delatnosti mogu da rade. Tim povodom je dr Aleksandar Todorović  sastavio “molbu za razmatranje tumačenja naredbe od 16. marta 2021.godine” koju smo uputili predstavnicima lokalne samouprave i Vladi Republike Srbije.

U veoma kratkom roku stigao je odgovor od zamenika generalnog sekretara Vlade, sa izvršenjem izmena tumačenja Naredbe.

 

 

 

 

No Comments

Leave a Comment